„ROGER” Sp. z o. o.

Firma ROGER ma ogromną przyjemność już od wielu lat sprowadzać dla Państwa herbaty o wysokiej jakości i niepowtarzalnych walorach z ogrzanych słońcem plantacji położonych w różnych rejonach świata. Tworzą ją ludzie, dla których herbata jest życiową pasją a których siłą jest wzajemne zaufanie, szacunek, lojalność i zaangażowanie pracowników, wypływające ze wspólnej idei oraz niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery.

Od początku działalności misją firmy ROGER jest tworzenie godnej zaufania i wyjątkowej marki opartej na wysokiej jakości i rozsądnej cenie. Osiągamy ten cel importując herbatę od wiodących producentów bezpośrednio z krajów pochodzenia, m.in. z Indii, Chin, Sri Lanki i Argentyny.

Aby zapewnić klientom jak najwyższą jakość, nasza firma wprowadziła globalny system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności BRC oraz otrzymała certyfikat na sprzedaż produktów ekologicznych: herbaty, ziół i kawy. Nowoczesny zakład produkcyjny zapewnia najwyższą jakość  produkcji, a dzięki starannie przeprowadzanej selekcji składników wszystkie herbaty mają wyjątkowy smak.

Mimo bardzo silnej konkurencji, właśnie dzięki pasji i pragnieniu tworzenia najlepszych kompozycji herbacianych, firma ROGER Sp. z o.o. zajmuje silną pozycję na rynku herbat w Polsce.

Herbata ekspresowa Sir Roger CEYLON jest produkowana bezpośrednio w Sri Lance i posiada złote logo Lwa. Jest to gwarancja Cejlońskiej Rady Herbaty, że produkt pochodzi w 100% ze Sri Lanki i ma najwyższą jakość.

Stawiamy na ochronę środowiska.

Dbałość o środowisko jest jednym z naszych nadrzędnych celów. Staramy się podążać za duchem czasu i mieć pewność, że nasze produkty są nie tylko bezpieczne, ale także warunki w jakich powstają, nie zagrażają środowisku naturalnemu i są przyjazne człowiekowi. Na każdym etapie opracowywania nowych produktów element ochrony środowiska jest ważnym kryterium oceny. Herbaty importowane przez nas z rajskiej wyspy Cejlon posiadają certyfikat Carbon Neutral.


Wersja papierowa oferty

 

Skontaktuj się z „ROGER” Sp. z o. o.

Wypełnij poprawnie pola i kliknij przycisk WYŚLIJ